UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Wchodząc na stronę akceptujesz naszą politykę Cookies.

Zrozumiałem

Duolux - firma, która powstała z myślą o Tobie!

Twój dostawca technologii krawędziowego podświetlania LED!

Marka DUOLUX® zaistniała na rynku technologii oświetleniowych LED w 2011 roku. W tym właśnie roku, jako pierwsi w Polsce, wprowadziliśmy do oferty produkty oparte na podświetleniu krawędziowym, zupełnie wówczas nieznane. Opracowana przez nas technologia Crystal Panel LED była początkowo stosowana wyłącznie w gotowych produktach, a same matryce przewodzące i rozpraszające światło stanowiły jedynie serce systemu. Pozwalały one na produkcję niespotykanie cienkich kasetonów, które były z powodzeniem wykorzystywane w reklamie świetlnej. W dalszej fazie rozwoju zwróciliśmy również uwagę na aspekt dekoracyjny, co zaowocowało stworzeniem całej gamy paneli kuchennych i innych produktów, które zagościły w domach naszych prywatnych odbiorców. 

Nasza technologia została doceniona przez profesjonalistów już w 2012 roku, znaleźliśmy się wtedy w gronie finalistów konkursu Dobry Wzór 2012, organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego. Naszą technologię prezentowaliśmy wielokrotnie na targach w Poznaniu i Warszawie. W 2013 roku zdobyliśmy Złoty Medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich oraz Złoty Medal na targach ExpoXXI w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie i zdobyte nagrody są gwarancją najwyższej jakości naszych produktów. W tej chwili promowana przez nas od lat technologia stała się standardem, a my zajmujemy się produkcją i dystrybucją podzespołów do konstruowania paneli świetlnych, szyldów, kasetonów, podświetlanych obrazów i ramek - w których sercem systemu jest tak jak zawsze ultra cienka matryca CRYSTAL PANEL LED®. Nasi klienci wiedzą najlepiej jak i do czego wykorzystać tą technologię, a próbkę ich możliwości możesz sprawdzić tutaj.

Jeśli więc szukasz sposobu uatrakcyjnienia swojego produktu, masz problem z montażem standardowego oświetlenia ze względu na brak wystarczającej ilości miejsca np. w meblu, szafie, czy prezenterze, lub też poszukujesz prawdziwie energooszczędnych i trwałych podświetleń to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

Finalista konkursu Dobry Wzór 2012

wzor roku IWP finalista DUOLUX

Złoty medal na targach ExpoXXI w Warszawie 2013

 

 

zloty medal ExpoXXI DUOLUX crystal panel led

Złoty medal na Międzynarodowych Targach Poznańskich 2013

zloty medal MTP DUOLUX crystal panel led